Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,50 zł , zmiana od tamtej pory: -8,11%

Re: Dywidenda

Zgłoś do moderatora
Dywidenda będzie tu z chwilą ustabilizowania sytuacji. Będzie zapewne w okolicach wstrzymanej z powodu covida dywi na wiosnę mieli dać 17 czy 19p czyli ok 20% aktualnej ceny. Dywi realistycznie nie wcześniej iż po 2q21 ale to już całkiem nieźle
  • Dywidenda Autor: ~Masaj
  • Re: Dywidenda Autor: ~stanisław
  • Re: Dywidenda Autor: ~Masaj
  • Re: Dywidenda Autor: ~Brutalny_cenzor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 2,22% 4,13 2021-01-26 16:39:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.