Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,50 zł , zmiana od tamtej pory: -28,40%

Re: dywergencje AT

Zgłoś do moderatora
Jak poskładasz do kupy puzle, a w tym przypadku pomocne są wybrane wskaźniki, to zorientujesz się jakie zadanie ma algorytm na Vistalu. Do tego jak się postarasz, to jesteś w stanie uzyskać dodatkowe informacje odnośnie spółki, poza komunikatami espi. Zachęcam cię do tego. Nie jestem żadnym trollem wzrostowym, czytam wykresy, sledze rynek i tutaj już wielu po euforii sprzed wielu miesięcy zapomniało czym jest vst i jakie ma walory. Niestety wszystko przedłuża się ze względu na opieszałość sądu, ale już i tutaj jesteśmy bardzo blisko finalizacji. Ktoś czeka na dopięcie układu i podzieją się tutaj bardzo ciekawe rzeczy. Radzę uzbroić się w cierpliwość bo jesteśmy zdecydowanie bliżej niż dalej. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -4,28% 1,79 2022-05-24 17:00:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.