Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,50 zł , zmiana od tamtej pory: -21,60%

Re: dywergencje AT

Zgłoś do moderatora
Rado, dałeś już raz konkretny pokaz analizy wyników finansowych, jak widać z dywergacjami też coś ci nie wychodzi. Gdzie w tym wszystkim jest analiza otoczenia geopolitycznego, awersja do ryzyka, podwyżka stóp procentowych itd. Wchodzimy w głęboką bessę światowa a może nawet globalny reset. Sama Polska jest w dociskamy imadle i nic nie wskazuje na to abyśmy mogli się z niego wyrwać. Jaką siłę przy tym wszystkim mają wskaźniki at, nie wspominając już o tym, że są generowane na żałosnych, sztucznych obrotach...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -2,97% 1,96 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.