Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,84 zł , zmiana od tamtej pory: 121,83%

Re: dyrektor IPF dokupuje 80.000 akcji

Zgłoś do moderatora
I po raz kolejny ta sama sytuacja: ktoś bierze z prawej i do 2/3 minut idzie pakiet około 2000 na lewą obniżając kurs, trochę jakby ktoś tego pilnował lub ustawiony jest jakiś automat, który po każdym wzroście (tu musi być odpowiedni wolumen i cena) wywala na lewą 2000 akcji.
takie mam wrażenie, bo przez cały dzień nic się nie dzieje ale po każdym większym ruchu z prawej jest od razu reakcja ….

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.