Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,80 zł , zmiana od tamtej pory: 125,00%

Re: dyrektor IPF dokupuje 80.000 akcji

Zgłoś do moderatora
To już staroć, tu dopóki nie będzie jednej dobrej informacji to akumulacja czyli w naszych warunkach walka na wyniszczenie będzie trwać i trwać i zostaną tylko najwytrwalsi na placu boju, ja jak większość z Was dostaję powoli już korby na tym papierze, średnia około 3.09 więc tragedii nie ma, ale wiem jedno, że jak to sprzedałbym (godząc się na pewną stratę z zamiarem jej pokrycia na innych spółkach) to wtedy ten muł odpali ...więc kiszę tu kapuchę i czekam, bo tyle jak na razie nam pozostało.
Na dzień dzisiejszy jedyne co może ruszyć kurs to raport za II Q, na który jeszcze musimy chwilę poczekać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.