Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,95 zł , zmiana od tamtej pory: 20,81%

Re: Dwa tygodnie

Zgłoś do moderatora
Czyli jak w listopadzie poprzedniego roki i lutym tego roku przesio mówił o nadgonieniu 3-4 remaków za rok 2021 w 2022 to zakładał, że na 2022 nic nie jest zaplanowane ?! Ty jesteś poważny? Jak tak powiedział to tutaj podnieta była ile to remaków nie wyjdzie. Teraz jak już widać, że prawie nic nie zostanie spełnione to teraz zachwyt jak dwa remaki wyjdą. Jesteście tak zaślepieni bajkami zbynia, że już nie myślicie. Te 6-8 remaków zobaczymy tak jak Ma widział 400 000 sprzedanych sztuk HOTD w Q2 2022 :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN -1,16% 5,98 2022-12-02 17:00:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.