Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,78 zł , zmiana od tamtej pory: 25,10%

Re: Dwa tygodnie

Zgłoś do moderatora
Merytoryka? To przecież ja pisałem na początku roku o bessie, wojnie, łamaniu kolejnych wsparć, czym grożą kolejne opóźnienia, że nie sprzedało się 400 000 kopii HOTD jak niektórzy próbowali lukrować rzeczywistość. Mało merytoryki? To jak mówiłem bolesną prawdę to byłem nazywany trolem. Wyszło na moje.
Dzięki preziowi jesteśmy na deskach i prędko się nie podniesiemy. Bo, że będzie 8 remaków w tym roku to chyba nikt nie wierzy? Gość nawet nie miał odwagi wyjść do inwestorów i odpowiedzieć na kilka pytań na czacie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN -1,16% 5,98 2022-12-02 17:00:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.