Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,78 zł , zmiana od tamtej pory: 22,38%

Re: Dwa tygodnie

Zgłoś do moderatora
A kogo ja mam ostrzegać? Każdy inwestuje na własne ryzyko.
A żałosne to jest twoje zachowanie, bronisz zbynia mimo iż od dwóch lat robi cie w ..uja. Chcesz tak robić to rób, ja mówię jak jest. W tym momencie powinniśmy mieć wydane przynajmniej dwa remaki na rok 2022, a my jeszcze nie wydaliśmy zaległych remaków z 2021. Ty widzisz co się na rynkach dzieje? Jaka panika się zaczyna? Jak się zacznie panika tutaj to może zrozumiesz o co chodzi na giełdzie. Że tu przychodzi się zarabiać, a nie czekać nie wiadomo na co, bo nagle koniunktura może się odwrócić i kursy będą lecieć bez patrzenia na fundamenty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN 2,99% 5,85 2022-11-28 15:16:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.