Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,34 zł , zmiana od tamtej pory: -29,20%

Re: Dwa lata leżało i nikt nie brał a teraz wszyscy chcą

Zgłoś do moderatora
Spokojnie panowie i panie. Jeszcze sie beda zabijac o akcjie ci co teraz sorzedaja.. Pracownik firmy.. Zarobimy krocie tylko czsu... Prezes jest gosc i cala grupa... Teraz gramy blu tax bo tam bedzie grubi bo pani prezes malwina cora ladna fajna pana sta... Wziela po nim biznes. On zarobil 20mln..ale ziobro zapuka do niego jak i koguta z pisu tylko jesze nie teraz. Teraz spolka wartna 2mln...to moja kolezanka za burku ma wieksza wartosc.. Ja bym sie wstydzil byc prezesem blu i nfpl po ta kiej cenie. Wieze w swojego prezesa
. Bo widac ze chce..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NFPL 0,00% 0,24 2022-11-28 09:59:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.