Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,34 zł , zmiana od tamtej pory: -41,18%

Re: Dwa lata leżało i nikt nie brał a teraz wszyscy chcą

Zgłoś do moderatora
Ci co sprzedaja teraz jeszcze jutro moga mega zalowac..wiem co pisze... Moj kolaga jest blisko firmy. Pozdro... Nie sprzedawac kto chcr zarobic krocie bo po raporcue jak pidadza i powiedza ze maja dwie firmy z fotowalityka prowadza rozmowy.. To bedzie drugi letus.. Ja trzymam do 2zl nawet 10lat.trzymalem tak cybation i columus rovite blu i prawie mam 1mln zysku.. A kazdy niech robi jak uwaza..napisalem to zeby kiedys o przypomniec. Pozdro. Knechabal dzis sobie zbieram bo widze dobry zarobek. Zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NFPL -20,00% 0,20 2022-12-01 13:19:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.