Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,29 zł , zmiana od tamtej pory: -31,51%

Re: Dwa lata leżało i nikt nie brał a teraz wszyscy chcą

Zgłoś do moderatora
Będzie, ale to dopiero początek, pełny potencjał zobaczymy w 4kw, jak w pełni ruszy e-learning po wakacjach, gdzie teraz juz widać jak mocno rośnie. Spolka jest ewidentym beneficjentem COVID, bardziej niz Mercator czy Biomed - w końcu rękawiczki dopłyną z azji i marże sie ustabilizują, a przejście do e-learningu jest nową rzeczywistościa dla wielu szkoleń, firm i szkół.

Gdyby nie ktoś kto wyzbywa sie swojego pakieciku i generuje podaż zleceniem z ceną 30gr, dzis mielibyśmy juz 1-1.5zł za akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NFPL -20,00% 0,20 2022-12-01 13:19:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.