Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,86 zł , zmiana od tamtej pory: -30,25%

Re: Dużo tego macie? Czy ja tylko z tym g zostałem

Zgłoś do moderatora
Bonus bez obrazy ale ty jesteś tu mistrzem świata!!! Jeszcze nie dawno jak było 10 zł to mówiłeś o wsparciu 9.6 - 9.7 nie do złamania ale to na mnie nie robi wrażenie bo to że jest już dawno złamane to na tej spółce norma ale lepsze jest to że cały czas piszesz o PPK jak by miało być zbawieniem dla tego gniota . Za chwilę piszesz że za dwa lata będzie po 15 a może nawet wyżej. Chłopie ja mam to badziewie od trzech lat i to już dawno powinno być po 15 czy wyżej . Widzę że zwątpiłeś w tego gniota , który ponoć jak wylądował w mwig40 miał odetchnąć jak ty to mówiłeś od instrumentów pochodnych. Widzę że zaczyna ci się wszystko mieszać . Spoko możesz pisać co chcesz . Sądzę że jesteś umoczony jak ja i się troisz i dwoisz bez większego efektu a właściwie bez żadnego bo wszystko jest na opak . Swojego czasu też tak wywijał facet o pseudonimie Kwaśny, który od niedawna się pojawił i wrzuca codziennie bzdury typu
aktualizacja wykresu i tradycyjnie zobaczymy .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -2,52% 6,18 2019-10-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.