Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,86 zł , zmiana od tamtej pory: -28,33%

Re: Dużo tego macie? Czy ja tylko z tym g zostałem

Zgłoś do moderatora
Po coś to kupił w tej cenie? Przez rok było taniej. Przyznam że też byłem jeleniem ale po 8.65 latem jak zleciało na 7.40 tylko że dawało się skakać z Energa na Enea i z powrotem mając coraz więcej akcji i cena mnie nie interesowała bo ich miałem coraz więcej. Celowo dałem się ubrać wczoraj po 8.86 bo jak coś kupię to spada jeszcze szybciej i na ten pech mam jeszcze 90% kapitału. Siedział bym sobie teraz na Bogdanka kupione 45 a sprzedałem jak jeleń 47.40 żeby zapakować PGE po 10.08 też 5% kapitału.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 2,75% 6,35 2019-10-21 17:04:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.