Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,45 zł , zmiana od tamtej pory: 10,79%

Re: DTP - OFE zwiększa zaangażowanie:)

Zgłoś do moderatora
Czat z prezesem 19 września

Maciek Kozioł:Dzień dobry. Jak Pan Prezes widzi przyszłość branży windykacyjnej w Polsce?
Michał Handzlik:Konsolidacja z podmiotami o niskim zadłużeniu umożliwi zwiększenie dźwigni finansowej, przejęcia przez podmioty zagraniczne. Nowe produkty i usługi, wykorzystanie internetu jako medium komunikacji. I wreszcie dalszy stabilny wzrost rynku sprzedawanych portfeli wierzytelności.

Trzymać kciuki za powodzenie przejęcia. Jak się uda ......

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DTP 0,00% 4,93 2016-05-19 15:33:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.