Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,69 zł , zmiana od tamtej pory: 94,20%

Re: druzgocąca ocena preziów

Zgłoś do moderatora
kasa nie ginie, wędruje tylko z jednej kieszonko portfela do drugiej. prezio daro to były współwłaściciel Fast Lane, pewnie zostawił tam jakiegoś słupa i pewnie ta układanka była mocno wcześniej zaplanowana

http://fastfinance.pl/ri-zarzad

można więc przypuszczać, że chłopcy "pożyczyli" sobie ponad 30 baniek...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.