Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,70 zł , zmiana od tamtej pory: 91,43%

Re: druzgocąca ocena preziów

Zgłoś do moderatora
W Parkiecie jest art.o firmie konkurencyjnej Presco, która wystawiła nieoficjalnie na sprzedaż cały pakiet wierzytelności (ok.2,5 mld zł). W uzasadnieniu podano,że wzrosła bardzo konkurencja, że efekt skali, że niskie marże, że działają na dotychczasowych pakietach i nic nie kupują itp. Trochę kalka sytuacji w FF: wysokie koszty finansowe, brak zakupów wierzytelności w ostatnich miesiącach i chyba w przyszłych bo trzeba spłacić obligi. O pożyczkach nawet nie wspominam, ale mimo to nie chce mi się wierzyć że pieniądze wyszły ze spółki w złej wierze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.