Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  91,00 zł , zmiana od tamtej pory: -13,96%

Re: Druk nr 2804 - paliwa gazowe i offshore

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-11-30 o godz. 11:47 ~Trener napisał(a):
> Raczej chcą zmusić opozycję żeby głosowała za ich bublem gazowym bo powiedzą a offshore chcecie a przeciw głosujecie hahhahaha bo jest w ustawie i głos branży to jest przecież pachołki

a jak sprawa się tyczy Komisji Europejskiej.

Bo z tego co pamiętam sprawa waloryzacji od pierwszej decyzji URE była sprzeczna z umową z KE i systemem pomocy??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP 0,38% 78,30 2023-03-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.