Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: 6,06%

Re: Drozapol znany i nieznany

Zgłoś do moderatora
https://expressbydgoski.pl/osobowosc-roku-2018-poznaj-liderow-glosowania-zdjecia/ga/13819213/zd/33346155?fbclid=IwAR0OE44HBay6bnmhDKqWnCjHD5_-qGY1hb16brEViMZWES471kXouytDUr0

Osobowość Roku 2018 - poznaj liderów głosowania [zdjęcia]
Wojciech Rybka, prezes firmy Drozapol - Profil S.A. jest liderem plebiscytu Osobowość Roku w kategorii "Biznes". 
- Czym jest dla mnie ta nominacja? – to kolejne potwierdzenie słuszności drogi jaka wybrałem przed laty, jaką konsekwentnie realizuję i jaką kroczę dalej, w kolejny rok, etap mojego życia. Ta droga to prowadzenie biznesu społecznie odpowiedzialnego, nastawionego nie tylko na maksymalne zyski, ale na niesienie dobra dalej, na współpracy z pracownikami i kooperantami w celu realizacji planów, ale i ciągłej pomocy najbardziej potrzebującym w naszym regionie. Realizujemy to m.in. poprzez naszą Fundację Pomoc i Nadzieja www.fundacjapin.pl Obecna Nominacja na Osobowość Roku 2018, po otrzymaniu już w przeszłości tytułu Biznesmena Roku 2004, Menadżera roku 2014, czy Menadżera 25-lecia , czy wyróżnień branżowych i medali prezydenckich, jest niewątpliwie zaszczytnym dowodem uznania na szczeblu naszego regionu, tego co wspólnie z pracownikami Drozapol-Profil SA robiliśmy i robimy dalej. W końcu to Ludzie są najważniejsi. Nieśmy więc wspólnie Dobro dalej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL 0,57% 1,75 2020-10-20 10:27:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.