Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: drozapol

Zgłoś do moderatora
Czytam tak to i czytam i współczuję tego Drozapolu po kilkanaście zł!!! Tylko po co tak długo to trzymacie? Właściwie to wiem - kiedyś robiłem podobnie - trzymałem jak akcje spadały, czekałem chyba na cud. I to był najgorszy ruch z możliwych. Uwaliłem na Midasie duuuuużo. Ale dzięki temu, nauczony, teraz sprzedaję przy stracie kilku- max kilkunastu % i kupuję coś innego. Polecam podobną strategię, poważnie Panie i Panowie! A odnośnie DPL - kupiłem po 0,8 kilka dni temu i sprzedam pewnie wkrótce:) Powodzenia!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL 0,69% 1,46 2020-09-23 15:35:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.