Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Drodzy Akcjonariusze.

Dnia 2021-11-26 o godz. 20:37 ~Johnny napisał(a):
> Nie, nie jestem żadnym kretem, raczej ciebie o to podejrzewam. I nie rozumiem, jakie aluzje w sprawie Zośki? Ja napisałem, że jestem przeciwny wymianie Przewodniczącego w ogóle, na kogokolwiek. Ty napisałeś o Zośce, więc oceniłem twoją propozycje jako złą, dlatego że uważam, że nikt nie jest w stanie tak zjednoczyć ludzi jak to robi Pan Małecki. Już wielu próbowało i co? Nikomu nie udaje się to co potrafi Pan Małecki. Nikt takiego autorytetu nie ma wśród Akcjonariuszy. A że mój wątek został wykasowany, to też się bardzo dziwię, tym bardziej że był to wątek utworzony przeze mnie. A z czego mają ci się tłumaczyć Xior i Zośka, to też nie wiem. Oczekujesz że przyklasną twojemu pomysłowi wymiany Przewodniczącego PAM? Raczej nie licz na to. A tak na marginesie, jeżeli miałeś w ogóle taki pomysł z wymianą Przewodniczącego PAM, to nie wydaje ci się, że gdzie indziej powinieneś go zgłosić? A może po prostu zostawiasz kwestię tego kto ma być Przewodniczącym PAM Panu Małeckiemu? On największą robotę wykonał żeby utworzyć PAM, to może niech sam zadecyduje w sprawie.

no nie... jesteś przerażający w swojej naiwności albo taki przebiegły.
Małecki jest prezesem Petrlolinvestu i ty i twoja banda tego nie zmieni.
Może zmienić sąd jęsli udowodni ,że Małecki działa na dwóch frontach.
Czy tego chcesz >?
Nie sądzę ,że Małecki da się wam złapać w wasze perfidne sidła.
Wybierz sobie nowego przewodniczącego ,ciebie ,zoskę ,gamonia mnie to wisi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.