Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Drodzy Akcjonariusze.

Zgłoś do moderatora
Czy jest przepis, z którego wynika zakaz łączenia tych 2 funkcji?, tak jak jest np. przepis zakazujący łączenia funkcji prezesa z pełnomocnictwem do głosowania w spółce niepublicznej. Ja tego nie znalazłem, dlatego pytam. A tak na logikę - jeżeli jest się kandydatem PAM na prezesa i PAM wybiera na prezesa (bo reszty akcjonariuszy wybory nie interesują), to nie ma nic złego w tym, że prezes jest dalej przewodniczącym PAM. To jest tak jak z wyborami np. na Prezydenta RP - ci co go wystawili zyskują, a ci z opozycji, co byli przeciwni tracą - chociaż oczywiście teoretycznie Prezydent reprezentuje wszystkich, tak jak prezes spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.