Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Drodzy Akcjonariusze.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-25 o godz. 16:16 ~Piotr napisał(a):
> Gdyby Petrol posiadał jakiś majątek, to nowy zarząd przedstawiłby raport o stanie spółki z chwilą jej przejęcia. No, powiedzmy jakiś czas po przejęciu i zbadaniu dokumentów, więc na dniach...

Ale tyś śmieszny,urząd miejski na wydanie kwitka potrafi zwlekać 1-2 miesiące,sądy błachą sprawę potrafią rozpatrywać 3-5 lat,do lekarza kardilologa trzeba czekać od 1 do 2 lat a ty po tygodniu od walnego zgromadzenia spółki ,na którym wybrano cały nowy zarząd chcesz gotowe raporty o jej stanie ,szczególnie gdy poprzedni prezes zrobił totalny miszmasz w dokumentach i je gdzieś ukrył w leśnych bunkrach.?
Weź nie kompromituj się.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.