Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Drodzy Akcjonariusze.

Zgłoś do moderatora
Brawo Xior im nas więcej tym lepiej ,wszyscy którzy chca walczyć z nami niech przyłanczają się bo to jedyna droga aby odzyskać kase która tutaj zainwestowaliśmy .Dzięki Panu Ryszardowi któremu należą się ukłony bo to dzięki jego tytanicznej pracy udało się odzyskać Petrolinest tym którzy okradali nas przez lata i doprowadzili na sam koniec do Upadłości ! tak działali dla naszego dobra abyśmy wszystko Stracili tak działał BLG i Krok i kilku jego popleczników ! Wyciagnijcie teraz wnioski i nie stujcie biernie tylko walczmy razem i rozliczmy byłe władze z każdej złotówki która nam zabrali i nas okradali przez tyle lat wyprowadzając majątek z spółki !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.