Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,75 zł , zmiana od tamtej pory: 2,93%

Re: Drobni powiedzcie co robicie?

Zgłoś do moderatora
Spokojnie. Przecież oni w tym wezwaniu to prawie NIC nie kupili. Gdy ogłosili pierwsze po 3 to na drugi dzień akcje na GPW zbierane były powyżej tej ceny. Tak samo było po podwyższeniu ceny do 3,88 też na drugi dzień akcje na GPW skoczyły pod tą cena. Kto wiec rozsądny sprzedał w I wezwaniu jak mógł sprzedać na GPW drożej? Tak samo odnośnie II wezwania. Komu opłąca się chodzić i po biurach maklerskich i załatwiać dokumenty żeby odpowiedzieć na wezwanie jak może sprzedać akcje w podobnej cenie na GPW.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERGIS 0,26% 3,86 2019-12-12 16:25:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.