Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,84 zł , zmiana od tamtej pory: 0,52%

Re: Drobni powiedzcie co robicie?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-11-18 o godz. 10:53 ~Xyz napisał(a):
> - custer czego chcesz się pozbywać poza giełdą ?
> > Jeśli ogłoszą przymusowy wykup to zdejmą Ci akcje po 3,88 czy Ci się to podoba czy nie. Na bazarze z nimi nie będziesz musiał stać

ale jeszcze nie ogłosili...
bo prawda jest taka, że chętnie bym z akcjami został.
realia jednak są takie, że jutro przyjmą uchwały warunkujące realizację wezwania i koniec zabawy. byliby amatorami, gdyby nie dogadali się już wcześniej z funduszami...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERGIS 0,26% 3,86 2019-12-12 16:25:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.