Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,60 zł , zmiana od tamtej pory: -47,86%

Re: dotacje szwedzkie do pomp ciepła NIBE

Zgłoś do moderatora
Firma jest rozwojowa ale kurs stoi. Ja użytkuję pompę ciepła NIBE BIAWAR i już NIC nie płacę za użytkowanie domu, NIC.
Mogę sczerze polecić taką technologię i dodatkowo moduły PV i wychodzimy na zero! Niestety ludzie w Polsce nie ufają niczemu nowemu z racji czystej niewiedzy, a w dużej mierze głupoty. Taka firma powinna instalować tysiące pomp ciepła miesięcznie w Polsce!
Termomodernizacja domu jest potrzebna ale na to są pieniądze z dotacji z EU!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GEOTERM 0,00% 2,92 2021-01-15 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.