Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,21 zł , zmiana od tamtej pory: 26,98%

Re: Dostępna moc to ponad 50 GW

Zgłoś do moderatora
Po co piszesz odezwy do osób które nigdy nie zaglądały na forum bankiera ?
Zwolennicy Partii i Spółek zarabiają "uczciwe" pensje w państwowych instytucjach i spółkach. Spekulanci to wrogowie społeczni a giełda jest po to żeby ich skubać bo wycena największych spółek jest uzależniona od partyjnych decyzji i partyjnych instytucji finansowych. Oczywiście przy okazji kilku partyjnych kolesi dorobi sobie kilka mln PLN by jakoś przeżyć w tych ciężkich czasach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,09% 10,42 2022-07-05 14:06:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.