Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,12 zł , zmiana od tamtej pory: 29,74%

Re: Dostępna moc to ponad 50 GW

Zgłoś do moderatora
Durnemu elektoratowi pisiorow i tak tego nie wytłumaczysz bo dają 500+ i 14 stke a że inflacja blisko 10% to nie szkodzi bo oni w większości nie wiedzą co to inflacja ważne że dają a tamci nie dawali. Taki to ciemnogród. Smakuje wam pisuary taka kiełbasa wyborcza?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -3,17% 10,54 2022-07-04 17:02:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.