Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,21 zł , zmiana od tamtej pory: 32,52%

Re: Dostępna moc to ponad 50 GW

Zgłoś do moderatora
To się szybko nie skończy.
Kolejny hit, pani Moskwa czeka na telefon z Czech i jest gotowa natychmiast kontynuować negocjacje w temacie Turowa. No i najważniejsze, jej ministerstwo nie zapłaci żadnej kary :DDDDD

To dopiero pierwszy tydzień z ujemną temperaturą. Za dwa, trzy tygodnie dopiero będzie ciekawie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 2,11% 10,88 2022-07-01 17:01:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.