Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dostali dotację ponad 14 mln PLN - ODPALAMY RAKIETĘ

Zgłoś do moderatora
Zostało wszczęte 10 grudnia 2010r postępowanie - przystąpienie do przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko i wszczęciu postępowania w sprawie o wydanie decyzji środowiskowych uwarunkowaniach dla realizacji planowanego przedsięwzięcia mogącego zawsze znacząco oddziaływać na środowisko polegającego na rozbudowie eksploatowanych instalacji recyklingu tworzyw sztucznych przez EKOBAT „ORZEŁ BIAŁY” Sp. z o.o. w Bytomiu przy ulicy Siemianowickiej 98.
źródło: BIP UM Bytom

ORZEŁ BIAŁY S.A --> 100% udziałow EKOBAT „ORZEŁ BIAŁY”

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -3,31% 23,40 2021-11-29 09:37:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.