Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dostali dotację ponad 14 mln PLN - ODPALAMY RAKIETĘ

Zgłoś do moderatora
Cholerni pokręcone rozumowanie. A nie może być tak, że dotacja przyśpieszy inwestycje i rozszerzy możliwości rozwojowe firmy ? Ale oczywiście poczekajmy,bo jeszcze nie dostali wszystkich zgód środowiskowych i innych, a już raz oparli się o bariery urzędnicze (sprawa Baterpolu). Raczej nie boję się, że roz....ą kasę, ale biurokracja w Polsce to piąta kolumna w biznesie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -0,83% 24,00 2021-11-29 09:04:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.