Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dostali dotację ponad 14 mln PLN - ODPALAMY RAKIETĘ

Zgłoś do moderatora
Obserwuje Orła od jakiegos czasu .Nie twierdze ze spolka nie ma pespektyw ale rozwoj pozostawia wiele do zyczenia.Mowisz ze to dobrze ze spolka dostala kase na rozwoj.Dobrze dla kursu akcjiale czy dla samej firmy czas pokaze.
Moge ponowic pytanie dlaczego firma nie moze sie rozwinac przy posiadanych kapitalach>??Obawiam sie ze to co dostana zostanie rozpiż.......a spola nic na tym nie wygra.Historia biznesu uczy uczy ze naprawde zyskowne firmy maja swietne pomysly i zaczynaja mała kasą tu nie ma miejsca na dotacje panstwowe, albo jestes wilkiem i przetrwasz albo rzeżna owca tuczona na ogień ktora tyje i traci siłe.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 1,28% 23,80 2021-12-06 16:47:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.