Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: 191,67%
Dnia 2016-11-07 o godz. 10:29 ~doras napisał(a):
> w końcu coś ciekawego się zaczyna dziać. PolCredito wejdzie ze swoim kapitałem do Doradców24. :) cena za pakiet 50 zł.
>
> kurs UP!

łaaał ale optymista
jeśli zarząd mówi że będzie kupować to chce kupować tanio a oni kasy nie mają
sprzedawaj po 30 groni to też kasa za chwilę będzie po 3 grosze za akcję dla prezesów to złoty interes że spada

  • dorass Autor: ~doras
  • Re: dorass Autor: ~vista
  • Re: dorass Autor: ~xxx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 2,94% 1,05 2022-05-27 10:25:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.