Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,00 zł , zmiana od tamtej pory: 236,36%

Re: DOFINANSOWANIE

Zgłoś do moderatora
Kluczem w raporcie są informacje na temat postępów prac w projektach ,czy mają już jakieś wyniki ( na przykład jakieś zidentyfikowane cząsteczki na lek) i jak szybko będą się zbliżali do badań przedklinicznych. Na ostatniej prezentacji dla inwestorów pierwsze transakcje referencyjne były prezentowane właśnie w tej fazie badań. A emisje musza być w przyszłości bo w każdym dokumencie informacyjnym i raporcie piszą że wkład własny do realizowanych projektów będzie sukcesywnie pochodził wraz z postępem prac badawczych z przeprowadzanych emisji. To chyba dobrze, że nie wołali na początku o 30 mln tylko idą krok po kroku informując co jest już zrobione . Wczoraj było ciekawe wystąpienie prezesa na konferencji na GPW,- miedzy wierszami też można było czytać :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE 5,71% 111,00 2020-11-30 15:59:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.