Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 73,62%

Re: docelowo spadek poniżej 1 zł

Zgłoś do moderatora
Oczywiscie
Kto zarobi najwiecej na uwaleniu kursu
Fundusze co maja kasy jak lodu i rozgrywaja dobra partie szachow
Przeciez przy takich obrotach zanizyc kurs 70 procent i pozniej akumulowac przez dlugi czas po zanizonym kursie to jak bajka a covid im w tym pomaga ,fundusze nie przejmuja sie spadkami tym bardziej gdy przesuwaja tylko porfel nic nie traca ,podatku mniej odprowadza ,a w miedzyczasie skupia duza ilosc akcji
Paliwa i banki juz przebily dolki wiosenne xaraz dolaczy energetyka do kuli snieznej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -0,64% 3,12 2021-01-20 16:36:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.