Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,42 zł , zmiana od tamtej pory: 84,48%

Re: Dobra dawać to na pierwsze widły , kończyć te zabawy

Zgłoś do moderatora
Tu niedowartościowanie jest jak z poslim XTB w 2019 gdzie spółka miała problem prawny a przy kurski w okolicach 3 był notowany poniżej gotówki w kasie - wypisz wymaluj IPF dzisiaj; też był przez dłuższy czas ruchy całkowicie trzymane przez fundy ale potem poszło to wiadomo jak. Tu z racji dominacji fundów i tego co się wyczynia zjazd do 2,5 jest niewykluczony ale na ryzyko grających krótko bo jak by nie było wycena jest absurdalnie niska , spółka siewdzi na kasie i nie musi jej blokować do wykupu obligacji - było to jedyne ryzyko ograniczonej płynności. Dzisiejsza świeczka jest trochę słaba ale jeszcze dzień się nie skończył i nie wygląda na dystrybucję , raczej odebranie resztek dostępnego papieru na rynku. Jak złamie aktualny trend do będą szybkie sesje do 6-7 zł, bardzo łądny wiarygodny sygnał ADX/DMX na tygodniuwce w IPF.UK a unas za dwie trzy sesje podobnież.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.