Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,29 zł , zmiana od tamtej pory: 3,45%

Re: Do zorientowanych

Zgłoś do moderatora
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGORaport bieżący nr11/2016Data sporządzenia:2016-10-17Skrócona nazwa emitentaIPO Doradztwo Kapitałowe S.A.TematDokonanie przydziału obligacji przez spółkę zależnąPodstawa prawnaArt. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Treść raportu:Zarząd IPO Doradztwo Kapitałowe S.A. _"Spółka"_ informuje, że przeprowadzana przez spółkę zależną IPO 3D S.A. _"IPO 3D"_, w ramach publicznej oferty, emisja obligacji na okaziciela serii ZTRX-A _"Obligacje"_ doszła do skutku tj. zostało należycie subskrybowanych i opłaconych 788 sztuk Obligacji o łącznej wartości nominalnej 3.546.000 zł oraz łącznej wartości emisyjnej 3.940.000 zł. W związku z powyższym w dniu 17 października 2016 r. zarząd IPO 3D dokonał przydziału 788 sztuk obligacji serii ZTRX-A.

Obligacje zwykłe na okaziciela serii ZTRX-A o wartości nominalnej 4.500 zł każda były oferowane po cenie emisyjnej 5.000 zł każda. Obligacje zostały wyemitowane w celu pozyskania środków na zakup akcji spółki Zortrax S.A. z siedzibą w Olsztynie _"Zortrax"_ oraz na finansowanie bieżącej działalności spółki IPO 3D. 

Szczegółowe informacje dotyczące obligacji zwykłych na okaziciela serii ZTRX-A IPO 3D, Spółka przekazała raportem bieżącym ESPI nr 10/2016 z dnia 28 września 2016 roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,30 2020-05-29 13:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.