Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,96 zł , zmiana od tamtej pory: -29,02%

Re: Do znawcy czyli kmiota

Zgłoś do moderatora
człowieku wybijaj stad jesli masz tak go bronic bo widze ze jestes nowy i nie widziałes co pisal, a przez niego pewnie sporo ludzi stracilo kase i mysli ze jak teraz znowu powtórzy swoja bajke to ktoss przeda ,dupek zarobi, mam na niego wyjebane bo nie luie ludzi niezyczliwych kumasz?ja sprzedałem po 1,4 i mam nadzieje odkupic jak sie zacznie nie mam akcji ale nie wypisuje negatywnych opini bo widze ze elektr dziala i ma sie dobrze a to pała jest i tyle i skoncz go bronic bo nie wiesz kogo bronisz, zwykłego chama bez krzty ogładu czasami trzeba komus powiedzie c do wiwatu zeby wiedział ze cos go jednak różni od uczciwego człowieka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -4,23% 0,68 2022-07-05 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.