Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,50 zł , zmiana od tamtej pory: 29,06%

Re: Do wyników za 2 kw.-30.09 -kurs zjedzie do 15 zł !

Zgłoś do moderatora
Mam ciekawostkę dotyczącą dzisiejszego lidera wzrostów +127% czyli spółki United. Otóż prawie 40% udziałów United posiada spółka Bras. To może dać dobry powód do super hossy na Brasie - powinien on od jutra zacząć gonić United. Chyba będę zbierał Brasa rano bo wieczorem może być już sporo droższy jak ludzie się połapią...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,44% 34,20 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.