Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  66,70 zł , zmiana od tamtej pory: -15,14%

Re: Do wyników 70-80 zł lekko - po wynikach - walczymy o 100 zł.

Zgłoś do moderatora
To nie jest chwilowe lub do wyników.
Najlepsze dopiero przed nami.

EFRA- mówi wam to coś. 2 $ z jednej barylki ropy więcej. To przyszłość. Giełda kupuje przeszłość. Ta spółka najlepsze wzrostu ma dopiero przed sobą. Mówię tu o przynajmniej najbliższych dwóch latach. Ciągły rozwój. To jest zapewnione.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -2,58% 56,60 2018-03-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl