Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: do wszystkich naganiaczy na spadki

Zgłoś do moderatora
Przypominam, że rekomendacja wydana kiedy kurs był w okolicach ~14.30.Więc doprecyzuj o jaką rację Ci chodzi ? Bo wypisywanie głupot, że Spółka jest lekko przewartościowana niestety, ale skreśla Cię z listy startowej. Dlatego przykro mi, ale jeśli zostałeś skreślony z listy to nie możesz brać udziału w "zawodach" o rację. No chyba ,że podasz konkretne liczby.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR -1,52% 19,50 2022-06-22 15:05:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.