Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,39 zł , zmiana od tamtej pory: -77,07%

Re: DO PREZESA ZARZĄU PNA KAMILA MAŃKO!!!!!

Zgłoś do moderatora
No bierz prezes bierz. vr nic nie robi.nikt nie kupuje gier w tej technologii.ale przeciez wydrukowaliscie program motywacyjny to 4 zl trzeba zahaczyc jakos a ze to tylko spekulacja będzie to nic nie szkodzi.i tak grajki policza akcje i zyski i zaczna niżej oddawac bo kolejki do brania duzo wyżej niz teraz nie bedzie a bedzie liczyl sie volumen a nke cena.drago wam zrobilo nadziei jedną grą a tu nie ma nic a tam byl balon nielada.wiec bierz prezes bierz tylko musisz brac coraz wiecej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR 1,48% 0,55 2022-05-19 16:43:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.