Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,30 zł , zmiana od tamtej pory: -11,46%

Re: Do Prezesa!!!!!

Zgłoś do moderatora
A kurs w czarnej D...a tak świetnie tu jest .Dobrze, że za duże pieniadze tego gniota nie kupiłem.
Śmiac mi sie chce czytając tych akcjonariuszy na takich cieniasach bo podobnie na Qubic, ECC.
Przedmówca ma racje z tymi pseudo spółkami córkami , PW i Ultimate zaraziły giełde tą zarazą i inni idą w ich ślady produkują pseudo spółki na potege, spoleczki, któe niczego wartościowego nie robią.
Na logike- czy CDR albo Techland tworzy jakieś lipne spółki oddając im swoje IP ?
ULG zamiast skupić sie na konkretnych tytułach w mniejszej ilości trzepią masówkę jak niektozy kolesie, idą na impreze a ich motto "byle dziura i temperatura" i młocą wszystko co żyje i na drzewo nie ucieka. Plan premier na 2021 ile ...190? jprd CDR robi 1 gre na 6 lat i mimo, że okała sie strasznym niewypałem , otalną porazką zarobili grubo ponad miliard z tej jednej gry. Ok to nie jest najlepszy przykłąd. A ULG ma setki premier na ten rok i wielkie nic z tego wynika ,zawsze uwaałem, że nie ilośc sie liczy a jakość. Tu jakaś inną logiką się kierują.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ULTGAMES -2,18% 22,40 2022-01-20 15:33:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.