Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,90 zł , zmiana od tamtej pory: 7,21%

Re: Do Piątku 62 zł Pewne Info

Zgłoś do moderatora
Co najwyżej dojdzie do 55 później znowu cofka i początkiem czerwca możemy atakować 60 . Wyniki q2 będą o niebo lepsze niż z q1wiec być może na wakacjach zbliżymy się do 65 . Ps nie pisać mi ze to bzdura itp to moje zdanie i co najwyżej możesz się nie zgadzać a i jeszcze jedno dla trolli wszelkiej maści ja mam średnia 36.46 wiec .... rozumiecie tylko snyje przypuszczenia co może być , i jesteśmy bardziej pewny wzrostu niż spadku jak brałem w granicach 30 zl tez mówili że to koniec lotka w tamtym roku he he . w każdym razie ja dopiero przy 65 - 70 będę się zastanawiał nad wyjściem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 0,43% 55,64 2021-06-24 17:00:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.