Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  60,48 zł , zmiana od tamtej pory: -37,83%

Re: Do Pele i WTC

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-26 o godz. 19:38 ~WTC napisał(a):
> Pomysl o Allegro
> > Największa przyjemnością jest zarabiać na tym na czym wszyscy tracą hahahahaha
> > Nie można iść w życiu na łatwiznę

Pomyślę, tylko ja lubię surowcówki bo można śledzić notowania bazy na bieżąco, śledzić trendy, historyczne wykresy etc. a tam to trochę ruletka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -2,89% 37,60 2022-09-23 17:04:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.