Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  60,48 zł , zmiana od tamtej pory: -39,48%

Re: Do Pele i WTC

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-26 o godz. 19:24 ~WTC napisał(a):
> Miedziucha już szoruje po dnie wiec tutaj tez raczej spodziewam się wzrostu ale jak będzie wie tylko łysy (nie mylić z łysym z brazzers)

We dwóch z młodym naganiają na spadki miedzi:
https://stooq.pl/mol/?id=26824&search=miedzi+

Ale jak zerknąć na ten, to jednak strach jest:

https://stooq.pl/q/?s=hg.f&c=3y&t=l&a=lg&b=0

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 4,15% 36,60 2022-10-04 17:02:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.