Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  60,48 zł , zmiana od tamtej pory: -37,83%

Re: Do Pele i WTC

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-26 o godz. 18:45 ~WTC napisał(a):
> Chyba Marta z whyjem pisali (i chyba drobniak o tobie) ze macie z niemieckim mała spółdzielnie i ubieranie ludkow w akcje
> > Ze specjalnie poruszacie pewne tematy Marta twierdziła ze w jednym monecie sprzedales z niemieckiem akcje
> > Pele a mogę i ja się zapisać do tej spółdzielni???moze wtedy już nie będzie taka mała

Masz zadatki kolego, skonsultuję z "górą" w tym z prezesem Niemieckim i pomyślimy.
Moje błogosławieństwo w każdym razie masz!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -2,89% 37,60 2022-09-23 17:04:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.