Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -43,33%

Re: Do NWZA 28.12.221r bedą PRZEWAĆ by odebrać wcześniej sprzedane

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-17 o godz. 10:50 ~no napisał(a):
> Jak widać 04.12.2021r przewidziałem że będziecie przewalać...a ILE zebraliście--moich zero ja dobrałem kilka szt.
>
> Łatwo wam to idzie robiąc dodatkowo stratę, ..czas bym troszkę WAM tak naprawdę znowu zebrał ....z PRAWEJ chłopcy, bo na LEWO to do swoich WY popychacie.
>
> Może na koniec tygodnia info o AKCJONARIACIE się ukaże .Złe to że Pan Tabor sprzedał ponżej 5% hahahha... a DOBRE to NOWE GRUBASY, Na YOSHI za 20% akcji weszli -co czytamy a komunikatu, ale schowane podprogowo .
>
> Czekamy
>
> do przewalania chłopcy nieźle wam to idzie tylko za cienki nominał.
>

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Yoshi-lnnovation-S-A-Zmiana-stanu-posiadania-8245185.html

WYKRAKAŁEM
Pan Pana Damiana Kubery ZNOWU oddaje a ktoś WCHODZI .przez umowy............

..dlatego jest NERWOWO i na LPS

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES -0,29% 0,07 2022-05-27 13:06:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.