Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -40,92%

Re: Do NWZA 28.12.221r bedą PRZEWAĆ by odebrać wcześniej sprzedane

Zgłoś do moderatora
Jak widać 04.12.2021r przewidziałem że będziecie przewalać...a ILE zebraliście--moich zero ja dobrałem kilka szt.

Łatwo wam to idzie robiąc dodatkowo stratę, ..czas bym troszkę WAM tak naprawdę znowu zebrał ....z PRAWEJ chłopcy, bo na LEWO to do swoich WY popychacie.

Może na koniec tygodnia info o AKCJONARIACIE się ukaże .Złe to że Pan Tabor sprzedał ponżej 5% hahahha... a DOBRE to NOWE GRUBASY, Na YOSHI za 20% akcji weszli -co czytamy a komunikatu, ale schowane podprogowo .

Czekamy

do przewalania chłopcy nieźle wam to idzie tylko za cienki nominał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 1,87% 0,07 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.