Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Do Johnny-Markusa-MAŁECKIEGO

Zgłoś do moderatora
Tak nie wiedzą. Faktycznie argument nr 1 dziękujemy że Prezes nie jest psychopatą pewnie Ok 95% Spółek giełdowych ma w Zarządzie samych psychopatów. Uuu mamy tutaj niewyobrażalne szczęście że nasz podobno nie jest. No i argument nr 2 jak czytam wszystkich traktuje równo. Tutaj 100% racji równiutko pozbywa się aktywów firmy, czyli zgodnie z planem po zero wszyscy. Wprawdzie próbował coś tam oferować ale niektórzy się nie zgodzili a inni co mieli dostać nie dostali w ostatniej chwili się zreflektował, że musi być sprawiedliwy. Nawet się ukrył dla dobra akcjonariuszy żeby nikt nic nie wiedział. W głowie ma tak zagmatwaną strategię rozwoju Spółki, że oczywiście nie będzie jej ogłaszać bo durni akcjonariusze i tak nie zrozumieją, ale Pan Smerf na skutek zdolności telepatycznych wie dokładnie o co chodzi i mamy czekać aż 7% czarnego kota przyniesie zyski kiedyś tam albo nigdy bo zawsze może nie wyjść przecież jest ryzyko inwestycyjne ale że komunikaty mijały się z prawdą to trudno. Teraz nie ma żadnych bo Prezes dba o zdrowie akcjonariuszy a prawda mogłaby niektórych zabić. Zatem jutro rozkładam kocyk i o godzinie 12 w kierunku wschodu biję głową w podłoże w wielkich podziękowaniach. Po raz kolejny poraziliście mnie swoją głupotą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.